مجموعه بازرگانی ماهان تسمه شما را به خرید بهترین محصولات تسمه های تایم ودینام انواع خودروها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دفتر فروش تسمه پلی کرد ۲ میلیمتر باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد کاربرد تسمه پلی کرد ۲ میلیمترپخش کننده تسمه پلی کرد ۲ میلیمتر مقاوم

تمسه ها به آن دسته از لوازم صنعتی می گویند که از طریق فولی هایی در دوسر مولد نیرو و قطعه ای که قرار است نیرو به آن منتقل شود رابطه برقرار می کنند و نیرو را انتقال می دهند. از تسمه ها برای انتقال اجسام نیز استفاده می کنند. تسمه های جوشی همچون سایر تسمه هایی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند دارای تنوع بالایی هستند. یکی از انواع تسمه های جوشی تسمه پلی کرد ۲ میلیمتری نام دارند که بیشتر برای نوار نقاله ها برای انتقال اجسام در کارگاه ها و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

دفتر فروش تسمه پلی کرد ۲ میلیمتر باکیفیت

موارد کاربرد تسمه پلی کرد ۲ میلیمتر

موارد کاربرد تسمه پلی کرد ۲ میلیمتر تسمه های پلی کرد تمسه های جوشی هستند بدین معنی که تسمه ها که از جنس گی وی سی و پی یو هستند را در اندازه های معین و دلخواه توسط گرما به هم جوش می دهند و بر روی دستگاه ها نصب می کنند. تسمه های جوشی را از منظر سطح مقطع تسمه ها به دسته های متنوعی تقسیم می کنند:

 • ذوزنقه ای
 • تخت
 • مستطیلی
 • پلی کرد
 • و…

تسمه های پلی کرد دارای سطح مقطع دایره ای هستند. تسمه های پلی کرد در انواع جنس و کیفیت تولید می شوند. جنس های رایج مورد استفاده برای تولید تسمه های پلی کرد را می توان در دسته های زیر جای داد:

 • پلی یورتان
 • پی وی سی
 • چرم
 • و…

تسمه های پلی کرد را برای انتقال مواد در کارگاه ها و تولیدی ها استفاده می کنند. نمونه هایی از صنایعی که در آن ها از این تسمه ها استفاده می کنند را بصورت لیست زیر می توان نام برد:

 • صنایع شیشه سازی: در این کارگاه ها برای انتقال شیشه ها استفاده می شوند. شیشه ها بدلیل حساسیت شان در نقل و انتقالات بسیار دستخوش صدمات می شوند که به لطف این نوع تسمه ها این مسئله تا حدود زیادی برطرف می شود.
 • صنایع چاپ و کاغذ: کاغذ ها دارای بافت نرم و حساسی هستند و نقل و انتقال آن ها در خطوط تولید با تولید انبوه کار دشواری است. به لطف تسمه های پلی کرد سرعت و کیفیت این نقل و انتقال ها بشدت افزایش یافته است.
 • صنایع نساجی :در صنایع نساجی نیز بدلیل حساسیت پارچه های تولیدی نمی توان از هر سیستمی برای نقل و انتقال محصولات در کارگاه استفاده کرد که تسمه های پلی کرد این کار را براحتی و بدون هیچ نگرانی از ضربه خوردن محصولات برای کارگاه ها فراهم آورده اند.

پخش کننده تسمه پلی کرد ۲ میلیمتر مقاوم

پخش کننده تسمه پلی کرد ۲ میلیمتر مقاوم فروش تسمه پلی کرد ۲ میلیمتری کاری تخصصی است و عرضه ی آن باید از مراکز معتبر صورت گیرد. پخش تسمه باکیفیت و قیمت مناسب در راس اهمیت برای کارگاه های تولیدی صنایع مختلف می باشد.

با خرید مستقیم از پخش کننده تسمه پلی کرد ۲ میلیمتر مقاوم می توانید از یک سری مزایا بهره مند شوید که در ادامه برخی از آنها را برای شما بیان می کنیم:

 1. اولین مزیت خرید به این شیوه قیمت پایین تر محصول در مقایسه با سایر شیوه های خرید می باشد. علت این موضوع را می توان در عدم وجود واسطه جستجو کرد.
 2. دومین مزیت خرید به این شیوه اطمینان از کیفیت بالای محصول می باشد. وقتی انواع تسمه پلی کرد مورد نظر خود را از یک مکان مطمئن خریداری کنید، دیگر لازم نیست نگران کیفیت آن باشید.
رضا خضری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بازرگانی ماهان تسمه شما را به خرید بهترین محصولات تسمه های تایم ودینام انواع خودروها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید